Minust

Olen alati laulmist armastanud ning laulnud hobikorras kooli ja töö kõrvalt. 2006. aastal ilmus mul plaadifirma produtseeritud tantsumuusika plaat. Alates 2010. aasta veebruarist hakkasin ma laulmisele tõsisemalt keskenduma ning läksin suurepärase lauluõpetaja, Zoja Hertzi, juurde hääleseadesse. Enne seda pole ma kahjuks professionaalse lauluõppega kokku puutunud. 2012. aasta suvest alates hakkasin võtma laulutunde ka pop ja jazz laulu õppeks Eve Pärnsalu juures.

Hetkel panustan ma enim enese musikaalsele arendamisele ja teen tööd uue stuudiomaterjaliga. 2013 aasta alguses leidsin enda kõrvale produtsendi Rob Montese, kelle nägemus minu tuleviku ja musikaalse suuna osas ühtib minu visioonidega. Tänu tema maailmatasemel kogemusele on mul võimalik luua muusikat, mida soovin, ning realiseerida maksimaalselt oma eesmärke. 2014. aastal loodan välja anda plaadi, mis peegeldab kõige enam mind ja muusikat, mida soovin luua.

Ma olen ka väga suur loomasõber, eriti armastan ma kasse. 2005. aastast alates tegin ma kodututele kassidele igakuiseid annetusi ning alates 2009. aastast olen ma vabatahtlik kasse abistavas mittetulundusühingus. Minu suur soov on tulevikus pühendada end enam kodutute loomade aitamisele ning loomade õiguste eest võitlemisele.

Pärast keskkooli oli minu esmane plaan minna kosmeetikakooli jumestust õppima. Kuid minu elu läks täiest teist rada. Viis aastat töötasin arvutifirmas, alustades müüjast ja lõpetades kauplusteketi juhina. Ülikooli lõpetasin personalijuhtimise erialal ning hetkel töötan tehnikahiiu LG Electronics'i baltikumi allharus. Kuigi ma elan praegu Tallinnas, on minu süda endiselt Lõuna-Eestis, kus elasin 20 esimest aastat oma elust. Lisaks armastan ma väga reisida ning suur osa minu teenistusest kulub just

sellele, et saaksin Eestist päikese alla. Mind paeluvad erinevad kultuurid ja rahvuslikud eripärad, mistõttu käin ma reisimas alati omal käel. Reisimine on aidanud mul avardada maailmapilti ja muutnud mind tolerantsemaks, mõistvamaks ning pannud mind aina enam hindama oma kodumaad. 2012. aasta suvel võtsin ma osa Martini uue reklaamnäo valimisest. Osalejaid oli 23-st riigist ning kandidaate kokku 3500. Eestist valiti esialgu kolm neiut kelle hulgast valis rahvusvaheline žürii, eesotsas Christian Louboutiniga Eestit esindama minu. Järgnes poolfinaal Ibizal erinevate katsetega, et Martini mõistaks paremini tüdrukute iseloomu ja isiksust. 28 poolfinaalis olnud neiu seast sain mina finaali, kus koos minuga oli 7 tüdrukut, kelle hulgast valiti uueks Martini reklaamnäoks Hispaania esindaja. Martini filosoofia on: "Luck is an Attitude". Just tänu Martini filosoofiale otsustasin ma konkursist osa võtta, sest ma usun, et õnn ei kuku sülle, vaid õnne ja edu nimel peab ühel või teisel viisil pingutama. Konkursist osavõtt on minu jaoks üks põnevaimaid kogemusi ja tänu konkursile sain ma veelgi enam kinnitust kui oluline on unistuste nimel pingutamine ja mida on võimalik saavutada, kui anda endast maksimum.

"Luck is an attitude"

Minu esimesed kirjutatud sõnad on loole "Kas tead" ning see sai lauldud ja kirjutatud mõttega, et laulu kuulevad vaid minu lähedased. Sel põhjusel tähendab mulle väga palju kui lugu poeb ka teiste inimeste südametesse. Oma järgnevatele singlitele "Me maailm on leekides" ja "Sinuga koos" kirjutasin samuti sõnad oma elule ja kogemustele tuginedes. Sõnade kirjutamisel on minu jaoks väga oluline sisu ja mõte, et laul räägiks oma loo, mis inspireeriks mind ja loodetavasti ka minu kuulajaid.